560
911 shares, 560 points
jetmenu 1.3.5 - elementor sayfa oluşturucu için mega menü - 970 1 - JetMenu 1.3.5 – Elementor Sayfa Oluşturucu için Mega Menü

JetMenu Genel Bakış
JetMenu birinci sınıf bir mega menü eklentisidir. Açılır öğeler ile tam uyumlu bir mega menü oluşturmanızı sağlar, içerik modülleri açısından zengin, tüm süreç açık ve kolay.

Yeni başlayanlar bile JetMenu eklentisini kullanarak bir mega menü oluşturmaya başlayacaklar. Parça, çok yönlü kişiselleştirme seçenekleri, harika sezgisel arayüzü ve göz kamaştırıcı işlevselliği olduğu için geliştiricilere de uygun olacak!

Temel özelliği, JetMenu eklentisi ile büyüleyici bir menü oluşturmak için kodlama becerilerine ihtiyaç duymamasıdır. Her şey, önceden oluşturulmuş işlevselliği ile sorunsuz ve kolay bir şekilde yapılabilir.

JetMenu, yaygın olmayan mega menü öğeleri oluştururken potansiyelinizi serbest bırakır. Ve süreç oldukça basit, Elementor ile sayfalar oluştururken çok ortak noktası var. Aslında, Elementor kullanırken olduğu gibi aynı modüllere menü ekleyebilir ve sayfaları içeriğiyle doldurabiliriz.

Bu harika menü eklentisi, çok yönlü görünüm ayarlarına sahip olduğunuz için, size yaratıcı bir çizgi keşfetmek isteyeceksiniz. Mega menünüze gölgeler ekleyin, açılan menü öğeleri oluşturun, ayarlanabilir dolgu ve kenarlıklar kullanın, göz alıcı rozetleri uygulayın ve web sitenizin ilk izlenimini yaratacak gerçekten profesyonel görünümlü bir menü oluşturmak için esnek arka planlar kullanın!

Ve çok daha fazla ilginç özellikler var. JetMenu, menüde şekillendirirken gerçek renk canlı renkler, çoklu ikonlar gibi. JetMenu eklentisi ile oluşturulan menü, iyi bilinen Elementor içerik oluşturucu eklentisi ile aynı duyarlılık davranışı paylaşarak tamamen duyarlı olacaktır.

 

jetmenu 1.3.5 - elementor sayfa oluşturucu için mega menü - 11 1024x487 - JetMenu 1.3.5 – Elementor Sayfa Oluşturucu için Mega Menü

Özellikler

KULLANIMI KOLAY
JetMenu, mega menü oluşturma hakkındaki tüm inançlarınızı kırar, herhangi bir kodlama becerisine sahip olmayanlar için bile işi kolay ve pürüzsüz hale getirir. Elementor ile sayfalara içerik modülleri ekleyebilmeniz için, menü öğelerini ekleyebilmenizin ve içerikle bunları içeriğin tamamıyla aynı şekilde doldurmanın keyfine varacaksınız!

Son derece özelleştirilebilir
JetMenu mega menü eklentisi ile gerçekleştirme seçeneklerinin gerçek bolluğunun tadını çıkarın! Etkileyici bir mega menü oluşturmak için gölgeler, özel yastıklar ve sınırlar ve şık ikonlar kullanarak benzersiz bir stil yaratmada size yardımcı olacak her türlü aracı var!

İÇERİK-ZENGİN
JetMenu eklentisiyle, çok yönlü içerik modüllerini elde edersiniz. Bu görseller, görüntüler, görüntüler ve multimedya içeriği ile dolu, çekici görünümlü menü öğeleri oluşturmanıza yardımcı olur. JetMenu eklentisi ile eşsiz menü görüşünüzü ifade etmekten çekinmeyin!

TAM UYUMLU
JetMenu hakkında önemli olan, bu eklentinin tamamen duyarlı olmasıdır! Farklı ekran çeşitlerinde harika görünmesini sağlar. Ziyaretçinizin hangi cihazı kullandığını dikkate almadan, JetMenu düzgün bir şekilde çalışacak ve en iyi şekilde görünecektir!

MUHTELİF ROZET
Ziyaretçilerin ilgisini çekmek için, menü öğelerini trend, yeni veya yeni olarak işaretlemek için güzel rozetleri kolayca kullanabilirsiniz. Gezinme sürecini daha yumuşak hale getirmek ve menünüzü parlak renkler ile süslemek için mega menünüze şık rozetler ekleyin!

ABUNDANT RENKLER
JetMenu mega menü eklentisi ile gerçek bir renk titremesi! Menünüzün şık ve şık görünmesini sağlamak için dünyanın tüm renklerini içeren eksiksiz bir palette rahatlayın!

ÖZEL ARKA PLANLAR
JetMenu eklentisi ile farklı göz alıcı arka planlar kullanın! Arka plan genişliğini düzeltebilir, özel arka planınızı ayarlayabilir ve menü öğeleri için mükemmel bir arka plan oluşturmanıza izin veren daha birçok seçenek vardır!

MEGA MENÜSÜ MODÜLÜ

Sadece Elementor’u kullanırken sayfanızın yapısına bir menü eklemenin kolaylığını ve netliğini yaşayın. Herhangi bir menü ekle Herhangi bir sayfaya İstediğiniz Her zaman istediğiniz gibi ihtiyacınız var!

DUMMY VERİLERİ DAHİL
Menünüzün canlı demodaki gibi görünmesini veya menünüzün aynı stil ayarlarına sahip olmasını ister misiniz? Bu durumda, menü öğelerinizi canlı demoda oldukları gibi şekillendirmek için kukla veri dosyalarını kullanabilirsiniz.

İTHALAT / İHRACAT SEÇENEKLERİ
Menü ayarlarınızı varsayılan ayarlara sıfırlamak ya da bunları başka bir menü için kullanmak üzere dışa aktarmanız gerektiğinde, lütfen Alma / Gönderme seçeneklerini kullanarak bunu yapmaktan çekinmeyin!

ÜSTÜN TEMEL İLKELERİ İLE TAMAMEN UYUMLU
Avada, BeTheme veya Enfold temalarını kullanırken kolay bir şekilde menüler oluşturmanın tadını çıkarın! Bizim eklentimiz, her biri ile tamamen uyumludur ve hemen hemen pratikte muhteşem bir menü oluşturmanıza yardımcı olabilir!

EN ÜCRETSİZ İNSANLARLA UYUMLULUK
Şu an kullandığınız ücretsiz WordPress teması ne olursa olsun, JetMenu eklentisi ile menü görünümünü her zaman artırabilirsiniz! JetMenu ile çalışmanın tadını çıkarın ve gerçekten özel bir şey yaratın!

Kodlama 88%
Uyumluluk 90%
Verimlikik 70%
S.E.O 72%
Tasarım 100%
Arayüz 80%
Kullanım Kolaylığı 68%
Dil Desteği 75%
Warezlab Puanı 78%

Bu İçeriğe Erişiminiz Yok!

Bu içeriğe erişebilmeniz için minimum silver üye olmanız lazım!

ÜYELİK PLANLARI

 

jetmenu 1.3.5 - elementor sayfa oluşturucu için mega menü - 250 300x250 - JetMenu 1.3.5 – Elementor Sayfa Oluşturucu için Mega Menü

Bizden haber bekleyin!

Kaçırmak istmeyeceğiniz paylaşımlarımızı, biz size özel olarak mail atalım! Abone olun.

Başarılı bir şekilde abone oldunuz!

Bir şeyler ters gitti, tekrar deneyin!

Powered by Best Social Sharing Plugin for WordPress Easy Social Shre Buttons


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

560
911 shares, 560 points

Senin Tepkin nedir?

Şaşkın Şaşkın
50
Şaşkın
Başarısız Başarısız
25
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
16
Eğlenceli
İnek İnek
8
İnek
Sinirli Sinirli
83
Sinirli
Komik Komik
75
Komik
Beğendim Beğendim
66
Beğendim
Yuh Yuh
50
Yuh
Havalı Havalı
25
Havalı
CrypoCry

Efsane! jetmenu 1.3.5 - elementor sayfa oluşturucu için mega menü - rbnew6 - JetMenu 1.3.5 – Elementor Sayfa Oluşturucu için Mega Menü

dsfsa

0 Yorum

Bizi Destekleyin!

Benzer paylaşımların devamı için, bu sayfayı paylaşarak bize destek olabilirsiz.

Bizden haber bekleyin!

Kaçırmak istmeyeceğiniz paylaşımlarımızı, biz size özel olarak mail atalım! Abone olun.

Başarılı bir şekilde abone oldunuz!

Bir şeyler ters gitti, tekrar deneyin!

Bizden haber bekleyin!

Kaçırmak istmeyeceğiniz paylaşımlarımızı, biz size özel olarak mail atalım! Abone olun.

Başarılı bir şekilde abone oldunuz!

Bir şeyler ters gitti, tekrar deneyin!

Powered by Best Social Sharing Plugin for WordPress Easy Social Share Buttons

Bunu bir arkadaşınla paylaş

Merhaba, bak ne buldum JetMenu 1.3.5 - Elementor Sayfa Oluşturucu için Mega Menü! Link: https://www.warezlab.net/jetmenu-1-3-5-elementor-sayfa-olusturucu-icin-mega-menu/