546
771 shares, 546 points
mobile smart pro v1.3.14 - wordpress eklentisi - 250 300x250 - MOBILE SMART PRO V1.3.14 – Wordpress Eklentisi

mobile smart pro v1.3.14 - wordpress eklentisi - marketing shot - MOBILE SMART PRO V1.3.14 – Wordpress Eklentisi

Mobil Akıllı Pro
WordPress siteniz için mobil cihazlara özel içeriklerinizi ve URL’lerinizi yönetmenize olanak tanıyan en üst tema değiştiren mobil araç takımı. Alanları değiştir

MOBİL-ÖZEL MENÜLER, MOBİL ANA SAYFA, MOBİL CİHAZLAR ÜZERİNDEKİ AKTİF DEĞİŞTİRMELER, MOBİL / TABLET / MASAÜSTÜ, DEMİR ANAHTARI VE MOBİL ÖZEL VERSİYONLAR ÜZERİNDEKİ KAPSAMLAR

Standart özellikler
Mobil Akıllı Pro, aşağıdakiler dahil olmak üzere ücretsiz Mobil Akıllı eklentinin tüm özelliklerini sunar:

 1. Mobil Cihaz Algılama: Yüksek kaliteli mobil cihaz algılama
 2. Tema Değiştirme: Bir mobil cihaz sitenizi görüntülediğinde seçtiğiniz bir mobil temasına geçebilirsiniz
 3. Altbilgi Değiştirici: Kullanıcının mobil ve masaüstü sürümü arasında geçiş yapmasına izin ver (şablon etiketi veya widget)
 4. Tablet Modu: iPad ve Android tabletler gibi tabletler için anahtarı etkinleştirme / devre dışı bırakma.
 5. geliştiricinin temanızı farklı cihazlara göre özelleştirmesine olanak tanıyan şablon etiketleri ve bir “unstyled” teması olan geliştirici özellikleri.
 6. Aygıt katmanına göre stil oluşturmanızı sağlayan CSS sınıfları, ör. katmanlı-iphone, katman-tablet. Kullanıcı aracısı tespit CSS ile duyarlı tasarım desteği.

Ayrıcalıklı özellikler
Ayrıca, Mobil Akıllı Pro aşağıdaki premium özellikleri içerir:

 • Etki alanı değiştirme: Kullanıcıları m.yoursite.com’a yönlendirin ve / veya kullanıcı m.yoursite.com adresinden geldiğinde temayı değiştir (bazı DNS ve web barındırma ayarlarını değiştirmenizi gerektirir). Alan adı değiştirmesi, mobil ve masaüstü kullanıcıları için tek bir WordPress sitesi tutmanıza, ancak mobil ve masaüstü kullanıcıları için farklı alan adları sunmanıza olanak tanır. Diğer seçenekler şunları yapmanızı sağlar: a) Sadece mobil alandayken temaları değiştir b) Sadece mobil cihazdayken mobil alana erişim izni ver. c) Yeni: mobil ve masaüstü WordPress sitelerini ayrı ayrı saklama ve mobilden masaüstüne ve diğer yönlere yönlendirme seçeneği.
 • Mobil / Tablet Post yönlendirmesi: Bir mobil cihaz veya tablet tarafından ziyaret edildiğinde tek tek gönderileri / sayfaları / özel yayın türlerini özel URL’ye yönlendirin.
 • Mobil Sayfalar: ana içeriğinizle aynı düzenleme ekranında (tüm posta türleri için çalışır) mobil özel zengin metin içeriği ve alıntıları destekleyen posta türleri için mobil alıntılar.
 • Mobil Menüler: daha kolay gezinmek için mobil cihazlara özel menüler kurun ve masaüstü tema menüsü konumlarınızı mobil tema menü konumlarına eşleyin.
 • Mobil Ana Sayfa: mobil ana sayfanız olmak için farklı bir sayfa ayarlayın.
 • Mobil Eklentiler: Bir kullanıcı sitenizi bir mobil cihazda veya tablette görüntülediğinde belirli eklentileri devre dışı bırakın. Örneğin. Önbelleğe alma eklentilerini devre dışı bırakın veya temanızı yavaşlatabilecek eklentileri devre dışı bırakın.
 • Mobil Widget’lar: Bir kullanıcı, sitenizi bir mobil cihaz / tablet / masaüstünde, Görünüm -> Pencere Öğeleri sayfasındaki kenar çubuğu yuvasındaki bir onay kutusu üzerinden görüntülediğinde seçilen widget’ları devre dışı bırakır.

Mobil Kısa Kodlar:

is_mobile: [is_mobile] mobil cihazlara özel içerik [/ is_mobile]

is_tablet: [is_tablet] bazı salt tablet içeriği [/ is_tablet]

is_desktop: [is_desktop] sadece masaüstü içeriğine sahip bir içerik [/ is_desktop]

 • Test modu :Tüm kullanıcılar için geçişi etkinleştirmeden önce mobil siteyi test etmek için tema geçişi etkinleştirilmeden önce? Testmobile = URL’niz için true değerine dokunun.
 • Multisite uyumlu: Eklenti, her bir çoklu site için geçerli izin verilen temaları gösterecektir.

Google SEO Uyumlu
Mobil Akıllı Pro, yinelenen içeriği veya SEO gizlemeyi önlemek için Google Web Yöneticileri ve Google dizin oluşturma kurallarıyla uyumludur. Not: Sitenin mobil sürümü rel = ”alternate” olarak işaretlenir, sitenin masaüstü sürümü, mobil alan anahtarlama setiniz olduğunda rel = ”content” olarak işaretlenir.
Eklenti, Google tarafından mobil cihaz olarak ikinci bir taramayı gerçekleştirmek için Googlebot-mobile’ı bilgilendirmek için en iyi uygulama olarak önerilen varsayılan olarak varsayılan olarak (Devre dışı bırakma seçeneği) HTTP Vary: User Agent başlığını gönderir. Bunun, önbelleğe alma eklentileriyle iyi çalışmadığını unutmayın.

Domain Geçişi
Etki alanı geçişi, tüm yolu, örn. http://www.alanadim.com.tr adresi http://m.alanadim.com.tr adresine yönlendirilebilir ve ayrıca http://www.alanadim.com.tr/parent-page/child-page?page=3 http: : //m.mydomain.com/parent-page/child-page? page = 3 (subdomain seçimi, egmmydomain.com tamamen sizin seçiminizdir, www.mydomain.mobi, vb. olabilir. Bu yapılandırılmalıdır DNS ayarlarınız ve sunucunuzun mobil alan adını masaüstü sitenize yönlendirmek için sunucunuzla).

Diğer eklentilerle uyumluluk
Visual Composer, Divi ve diğer sayfa oluşturucu eklentileri Mobile Smart Pro, Visual Composer ve Divi gibi sayfa eklentileriyle uyumludur. Mobil Sayfalar işlevi için, sayfa oluşturucu araçlarının yalnızca mobil düzenleyiciden ziyade ana düzenleyicide gösterildiğini belirtmek önemlidir.

Önbelleğe alma eklentileri Mobile Smart Pro, WP Super Cache, WP Total Cache ve WP Rocket ile test edilmiştir. Bunların her biri, mobil cihazları önbelleğe almamak veya mobil cihazları ayrı ayrı önbelleğe almamak üzere yapılandırılmalıdır. Mobil cihazlarda önbelleğe almayı iyileştirmenin yollarını arıyoruz.

Mobil temanın masaüstünde ya da tam tersi durumda görüntülendiğini fark ederseniz, bunun nedeni genellikle önbelleğe alma eklentinizin mobil temayı önbelleğe almasıdır ve önbellek eklentisini mobil cihazlar için doğru şekilde ayarlamanız gerekir.

Kodlama 88%
Uyumluluk 90%
Verimlikik 70%
S.E.O 72%
Tasarım 100%
Arayüz 80%
Kullanım Kolaylığı 68%
Dil Desteği 75%
Warezlab Puanı 78%

Bu İçeriğe Erişiminiz Yok!

Bu içeriğe erişebilmeniz için minimum silver üye olmanız lazım!

ÜYELİK PLANLARI

mobile smart pro v1.3.14 - wordpress eklentisi - 250 300x250 - MOBILE SMART PRO V1.3.14 – Wordpress Eklentisi

Bizden haber bekleyin!

Kaçırmak istmeyeceğiniz paylaşımlarımızı, biz size özel olarak mail atalım! Abone olun.

Başarılı bir şekilde abone oldunuz!

Bir şeyler ters gitti, tekrar deneyin!

Powered by Best Social Sharing Plugin for WordPress Easy Social Shre Buttons


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

546
771 shares, 546 points

Senin Tepkin nedir?

Şaşkın Şaşkın
8
Şaşkın
Başarısız Başarısız
66
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
58
Eğlenceli
İnek İnek
50
İnek
Sinirli Sinirli
41
Sinirli
Komik Komik
33
Komik
Beğendim Beğendim
25
Beğendim
Yuh Yuh
8
Yuh
Havalı Havalı
66
Havalı
CrypoCry

Efsane! mobile smart pro v1.3.14 - wordpress eklentisi - rbnew6 - MOBILE SMART PRO V1.3.14 – Wordpress Eklentisi

dsfsa

0 Yorum

Bizi Destekleyin!

Benzer paylaşımların devamı için, bu sayfayı paylaşarak bize destek olabilirsiz.

Bizden haber bekleyin!

Kaçırmak istmeyeceğiniz paylaşımlarımızı, biz size özel olarak mail atalım! Abone olun.

Başarılı bir şekilde abone oldunuz!

Bir şeyler ters gitti, tekrar deneyin!

Bizden haber bekleyin!

Kaçırmak istmeyeceğiniz paylaşımlarımızı, biz size özel olarak mail atalım! Abone olun.

Başarılı bir şekilde abone oldunuz!

Bir şeyler ters gitti, tekrar deneyin!

Powered by Best Social Sharing Plugin for WordPress Easy Social Share Buttons

Bunu bir arkadaşınla paylaş

Merhaba, bak ne buldum MOBILE SMART PRO V1.3.14 - Wordpress Eklentisi! Link: https://www.warezlab.net/mobile-smart-pro-v1-3-14-wordpress-eklentisi/