557
871 shares, 557 points
rehub v7.0.6 - Çok satıcı mağazası wordpress teması - 250 300x250 - REHUB V7.0.6 – Çok Satıcı Mağazası Wordpress Teması

rehub v7.0.6 - Çok satıcı mağazası wordpress teması - Rehub 1024x622 - REHUB V7.0.6 – Çok Satıcı Mağazası Wordpress Teması

REHub, modern çok amaçlı hibrit bir temadır. Tema, kârlı web siteleri için birçok modern İş modelini kapsar. Her parça ayrı ayrı yapılandırılabilir ve kullanılabilir veya hepsini tek bir sitede birleştirebilirsiniz. Diğer temalarda bulamayacağınız gelişmiş wordpress fonksiyonlarını oluşturmak için en güncel trendleri ve en iyi benzersiz seo cihazlarını kullandık. Modeller:

 • Gönderme seçeneği ile Sosyal Topluluk
 • Locators ile İş Rehberi, Özel Arama filtreleri ve özel özellikler
 • Dinamik fiyat güncellemeleri içeren fiyat veya ürün karşılaştırma teması (Content Egg veya toplu içe aktarma aracı yardımıyla)
 • Ürün karşılaştırmaları (çoklu kategori siteleri için desteklenen dinamik karşılaştırmalar)
 • Genişletilmiş kullanıcı incelemeleri ve masa yapımcıları, en iyi gözden geçirme kurucuları ile incelemeler
 • En yüksek Dönüşüm sayfaları (sayfalara karşı, özellik karşılaştırması, Teklif merkezi, Üst ayar sayfaları, Fiyat aralığı sayfaları)
 • Çok Satıcı mağazaları ve basit mağazalar, ürün başına çoklu satıcı desteği
 • Fırsat siteleri ve anlaşma toplulukları
 • Dergiler ve Haber siteleri

Tema, mevcut tasarım trendlerine göre güncellediğimiz modern temiz tasarıma sahiptir. Her biri yeni bir görünüme ve farklı ihtiyaçlara daha iyi uyan 6 çocuk teması içeriyor.

Topluluğun fonksiyonları (BuddyPress), çok satan mağaza (WC Satıcı, Dokan, WC Marketplace), itibar sistemi (MyCred), Mağaza bulucu (Geo My WordPress), ücretli üyelik (S2Member), Fiyat karşılaştırmaları. Anlaşmanızı, fikrinizi, işletmenizi, mağazayı, siteyi bir yüklemede inceleyin. Ücretli eklentiler çoğu durumda gerekli değildir, ücretsiz sürümlerle harika görünüyor. Ayrıca, tema ücretli sunum desteğiyle Frontend eklentisini de içerir.

 

WordPress için Benzersiz Daha İyi Dönüşüm Oranı Araçları

En iyi para üreticilerine danıştık ve gelişmiş ve akıllı para kazanma için temaya birçok araç ekledik. En iyi karlı siteler için kolayca tema ile oluşturabileceğiniz birçok şey var.

 • “Bir şeyin üstü”
 • Versus sayfaları
 • Öznitelik (özellikler) karşılaştırma çubukları
 • Fiyat aralığı sayfaları, “200 ABD doları altındaki en iyi telefonlar” gibi
 • En beğenilen, popüler teklifler kümesi
 • Özel Tablolar, Üst Listeler ve Karşılaştırma Çizelgeleri
 • Arama filtreleri ve dinamik karşılaştırmalar
 • Dönemlere göre fiyat düşüşü widget’ları

Özel ürün snippet’leri ve hatta gelişmiş snippet’ler için bazı gizli şemalar oluşturmak için özel şema işaretlemeleri ekledik. Otomatik Top listelerini tema içinde de kullanabilir ve tüm gönderileri Autocontents ile güzel parçalara bölebilirsiniz. Ayrıca özel düğmeyi pürüzsüz bir düğmeyle ve farklı tasarımlı özel Teklif Gönderi Düzenleri ile kullanabilirsiniz (kompakt, köşe teklifi, karşılaştırma sonrası düzeni).

 

Gelişmiş Mobil WordPress Tema desteği

Günümüzde mobil trafik çok büyüyor. Böylece, mobil fonksiyonları geliştirmeye devam ediyoruz. WordPress anlaşma işlevleri ve en önemli komut dosyaları için AMP desteğini ekledik, bu da size ek seo avantajları sunabilir ve mobil sayfalarınızı ışık hızı kadar hızlı hale getirebilir. Ayrıca, tema ile mobil uygulamaların nasıl oluşturulacağını da ekledik. Wpsoul.com’da kontrol et.

 

Çok satıcı WordPress Tema seçenekleri

Bizim tema woocommerce için iki Multi satıcı eklentileri ile gelişmiş entegrasyon var: Dokan, WC Satıcı, WC Marketplace. Tema, Takip / Takip Etme, Arkadaş Ekleme, itibar sistemi, Özel mesajlar gibi topluluk işlevleriyle de entegre olan benzersiz bir mağaza profili düzenine sahiptir

Ayrıca mağaza konumlandırıcı işlevini (Geo My wordpress’e dayanarak) ve Ürün Bulucu’yu da entegre ettik.

Tüm ürün şablonları özel satıcı bilgi kutusunu göstermek için özelleştirilmiştir. Ve tabii ki, satıcı gösterge panosu için kompakt özel navigasyon dahil olmak üzere özel duyarlı düzenler yaptık. Ayrıca, kayıt sırasında satıcı profiline ek alan ekleyebilirsiniz. Lütfen satıcı mağaza ayarı için adım adım kılavuzu okuyun

Bir başka benzersiz ve mükemmel işlev, artık tek bir üründe Satıcı Fiyatını karşılaştırmanıza ve kullanıcıların en iyi ürünü seçmelerine yardımcı olmanızdır.

 

Affiliate wordpress tema işlevleri

Pricegrabber gibi bir karşılaştırma sitesi oluşturmak veya belki de groupon gibi bir site oluşturmak ister misiniz? Artık tamamen yeni akıllı ortaklık fonksiyonlarına sahip olabilirsiniz. Harici ürünlerin daha fazla kopyası yok, sitenizi kullanıcılar ve arama motorları için gerçekten yararlı kılan bağlı web siteleri için daha akıllı bir yol sunuyoruz

En karlı yöntemleri araştırdık ve üst liste oluşturucular, üst tablolar, dinamik karşılaştırma (çoklu grup karşılaştırması dahil) ve birçok özel posta şablonu ve düzen gibi birçok ek benzersiz araç ekledik. Bağlı kuruluşlar için ağır woocommerce kullanmaya gerek yok, sitenizi daha hızlı hale getiren mesajlar için e-ticaret stilini ekledik.

Birçok popüler satış ortağı eklentisi ve ithalat aracı için destek ekledik. Temayı, üst düzey karşılaştırma sitelerinde olduğu gibi mega güçlü işlevlere sahip olacak şekilde Content Egg Pro ve Affiliate Egg Pro ile birlikte (başlangıçta temaya ücretsiz olarak dahil edilir) de kullanabilirsiniz. 1 dakikalık süper işlevsel mesaj için videoya göz atın ve ayrıca, wordpress temamızın en iyi satış ortağı sitesi için adım adım kılavuzumuzu inceleyin. Ayrıca, otomatik pilot sitesi yapmak için temayı paraya dönüştürmenize yardımcı olabilecek özel akıllı Autoblog şablonlarını da ekledik. Bu sadece diğer ürünlerdeki gibi değildir, Autoblog ile profesyonel bir site oluşturabilirsiniz.

 

4.8’ten İçerik Yumurta ve Ortaklık Yumurta eklentilerinin tam desteği

 

İçerik Yumurta, içeriğinizi ziyaretçilerin ve arama motorlarının daha değerli hale getirmeye yardımcı olur. Basit tıklamalar ile youtube, google görseller, kitaplar, freebase, flickr, twitter ve daha pek çok içerik ekleyebilirsiniz. Ayrıca bağlı kuruluşlar var. Ücretsiz sürümü Amazon, CJ kuponları, Affili.net Kuponları vardır. PRO sürümü – Ebay wordpress modülü, Zanox wordpress, CJ, Aliexpress, Linkshare, Affili.net, Shareasale, Ortaklık Window, Tradedoubler, Optimisedmedia, Flipkart, Envato, Udemy, PepperJam, Tradetracker, Darbe Yarıçapı ve daha fazlası
Eklentiyle çalışırken bazı ipuçları
Eğer wiggle.com, Etsy.com, iherb, Banggood, Snapdeal, Shopclues, Home18, Jabong, Myntra, Infibeam, Coolblue ve diğerleri gibi belirli yerel mağazalar için ayrıştırıcılara ihtiyacınız varsa – Ortaklık Yumurta eklentisini kullanmanızı öneririm (temaya dahil değildir, indirim isteyin). Ayrıca özel ayrıştırıcılar oluşturmak mümkün.

Lütfen, içeriğin Content Egg PRO ve Affiliate Egg PRO’yu içermediğini, ancak ücretsiz sürümün dahil olduğunu ve fiyat uyarısı ve fiyat izleyici gibi tüm genişletilmiş işlevlere sahip olduğunu unutmayın. PRO ile fark sadece üye modüllerin sayısıdır. Yorumlarda PRO sürümü için indirim kuponu sorun.

 

rehub v7.0.6 - Çok satıcı mağazası wordpress teması - theme - REHUB V7.0.6 – Çok Satıcı Mağazası Wordpress Teması

 

Dizin tema seçenekleri

Sitenizi dizin teması olarak da kullanabilirsiniz. Bunun için pek çok işlev ekledik ve artık ön ek gönderme için RH Frontend PRO eklentisini ve özel arama filtreleri oluşturmak için MDTF eklentisini ekledik. Her gönderiye ekleyebileceğiniz veri türü için herhangi bir sınırlama yoktur. Aralık kaydırıcısı, seç, onay kutusu, sayı alanları.

Ayrıca, dizin sitelerine daha uygun olan (ancak her tür için kullanılabilir) çocuk temalı Redirect’e bazı özel yazı düzenleri ve posta döngüleri ekledik. Ön Gönderme, ücretli gönderimler ve sınırlı gönderimler yapma seçenekleri sunar.

Ayrıca, gönderilerde özel sekmeli Yerleşim oluşturmaya ve özellikleri göstermeye yardımcı olabilecek WPSM belirtim eklentisini de ekledik. Tema ayrıca herhangi bir Yer Arayıcı türünü yapmanıza yardımcı olabilecek Geo My WordPress eklentisi için gelişmiş entegrasyonlara sahiptir. Ayrıca, özel yazı tabloları oluşturmaya yardımcı olabilecek Tablo kurucusunu ekledik.

Topluluk tema işlevleri

Tüm popüler web sitelerinin toplumu var. Buddypress, MyCred ve üyelik eklentisi için özel destekle gelişmiş topluluk işlevleri ekledik. Tüm fonksiyonlar, daha önce hiç olmadığı gibi birbirleriyle güçlü bağlantılarda. Buddypress Profilleri için seo optimizasyonu ekledik ve hatta seçenekleri paylaştık.

Buddypress’ten iş rehberi hazırlayın, blog ve ürün sekmelerini profile ekleyin, kullanıcı doğrudan profillerinden herhangi bir şey gönderebilir. Kayıt sayfası çok gelişti ve biz de rol senkronizasyonu için destek ile üye tipi eklenti ekledik.

Kullanıcı kategorileri listesi oluşturmak ister misiniz? Evet, bunu şimdi yapabilirsin. Kullanıcı üye türlerine farklı alanlar eklemek ister misiniz? Bunu tema ile yapabilirsiniz. İtibar sistemi eklemek ister misiniz? Bu kolay (rozetler, özel nokta desteği, sıra desteği). Bir foruma ihtiyacınız var mı? Sadece bir tık.

Rehub Tema neden eşsiz ve para kazanmak için en iyi temalardan biri?

 • Güçlü topluluk fonksiyonları ve Buddypress, Mycred için genişletilmiş özelleştirmeler
 • Sınırlı gönderimler veya ücretli gönderim de dahil olmak üzere ön uç gönderme, ön inceleme
 • Tüm post modülleri için özelleştirilebilir filtre paneli
 • Kupon fonksiyonları (mesajlar ve woocommerce için)
 • Woocommerce teklifleri için 5 farklı tasarım düzenleri: ızgaralar, sütunlar, sürgü, karuseller, satırlar
 • Çok satıcı genişletilmiş destek. Wc Satıcı ve Dokan, WC Marketplace desteklenmektedir. Ücretsiz sürümlerde bile daha iyi işlevler
 • Bir ürün için birden fazla satıcıya destek ve Fiyat karşılaştırma Ürünleri
 • Satıcı mağazaları bulucu ve ürün / gönderi haritası bulucu, satıcı ve kullanıcı filtreleri ve kategorileri
 • Üyelik abonelikleri ve genişletilmiş kullanıcı rolü kısıtlamaları (S2Member eklentisi ile çalışır)
 • Genişletilmiş Mesaj Yerleşimleri
 • Fiyat karşılaştırma fonksiyonları
 • Bağlı kuruluş programlarındaki kazançlar için genişletilmiş para yapma işlevleri
 • Content Egg eklentisi için genişletilmiş destek (Zanox, Linkshare, Affili.net, Ebay, Amazon, CJ, Etki Yarıçapı, Shareasale, Ortaklık Ağı, Tradedoubler, Optimisedmedia, Flipkart ve diğerleri) gibi bağlı kuruluşlarla çalışır. Kolay karşılaştırma fiyat karşılaştırma siteleri, yorumlar, içerikten para kazanma ve daha fazlası
 • Affiliate Egg eklentisi için genişletilmiş destek (Etsy.com, wiggle.com, groupon.com, iherb.com, snapdeal, infibeam, shopclues, bestbuy, wallmart ve diğerleri gibi doğrudan web siteleriyle çalışır). Lütfen not, AE
 • PRO paketine dahil değildir
 • En iyi inceleme listesi kurucu
 • Üst tablo yapıcı, üst grafikler yapıcı, Üst sayfalar ayarlar
 • Şartname oluşturucu, Şirket profili oluşturucu
 • Karşılaştırmalar eklemek için dinamik düğme (karşılaştırmalar için multigroup’u destekler)
 • Duyarlı tablo kurucusu
 • Katalog oluşturucu
 • Görsel besteci,> 20 özel içerik modülü ile paketlenmiştir
 • MDTF eklentisi, genişletilmiş destekle birlikte gelir. Eklenti, filtre arama ve teknik özellikleri oluşturmak için kullanışlıdır.
 • RH FRontend PRO teması ile paketlenmiştir. Eklenti sitenize ön kullanım eklemeleri ekler, ücretli gönderim eklemek mümkün, eklenti olarak woocommerce ürünleri desteklenir
 • Ajax kategorileri arşivi, düğmeler, geri sayımlar, fiyat listeleri, teklif listeleri vb. Gibi benzersiz kısa kodlar.
 • Otomatik otomatik içerik kısa kodu, yapışkan içerikler
 • Kullanıcı giriş / kayıt pop-up’ları ve özel yazar şablonu
 • Genişletilmiş kullanıcı inceleme sistemi
 • Sıcak ölçüt, sık kullanılanlar, raporlar, komut dosyaları gibi olsun ya da olmasın
 • RTL desteği
 • JSON-LD şeması
 • Adsense optimize edilmiş düzeni kullanma seçeneği
 • Icecat’tan hızlı teknik özellikler
 • Özel rozet sistemi
 • Marka arşivi
 • Yazdırılabilir kuponlar
 • Özel ajax araması
 • İyi hız
 • Gelişmiş Mega Menü (ayrıca cep telefonlarında da desteklenir)
 • Tüm işlevler cep telefonlarında da iyidir
 • Ve çok, çok daha fazla + sık güncellemeler
 • AMP genişletilmiş destek
 • Yeni trendlere göre okuma için optimize edilmiş Özel Mesaj Düzeni
 • Farklı amaç için ürün düzeni, rezervasyon, karşılaştırma, genişletilmiş fotoğraf, vb.
 • Tarihe göre popüler filtre olan Benzersiz Görüntüleme sayacı
 • Özelleştirici desteği
Kodlama 99%
Uyumluluk 99%
Verimlikik 98%
S.E.O 100%
Tasarım 99%
Arayüz 99%
Kullanım Kolaylığı 79%
Dil Desteği 75%
Warezlab Puanı 99%

Bu İçeriğe Erişiminiz Yok!

Bu içeriğe erişebilmeniz için minimum gold üye olmanız lazım!

ÜYELİK PLANLARI

 

rehub v7.0.6 - Çok satıcı mağazası wordpress teması - 250 300x250 - REHUB V7.0.6 – Çok Satıcı Mağazası Wordpress Teması

Bizden haber bekleyin!

Kaçırmak istmeyeceğiniz paylaşımlarımızı, biz size özel olarak mail atalım! Abone olun.

Başarılı bir şekilde abone oldunuz!

Bir şeyler ters gitti, tekrar deneyin!

Powered by Best Social Sharing Plugin for WordPress Easy Social Shre Buttons


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

557
871 shares, 557 points

Senin Tepkin nedir?

Şaşkın Şaşkın
41
Şaşkın
Başarısız Başarısız
16
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
8
Eğlenceli
İnek İnek
83
İnek
Sinirli Sinirli
75
Sinirli
Komik Komik
66
Komik
Beğendim Beğendim
58
Beğendim
Yuh Yuh
41
Yuh
Havalı Havalı
16
Havalı
CrypoCry

Efsane! rehub v7.0.6 - Çok satıcı mağazası wordpress teması - rbnew6 - REHUB V7.0.6 – Çok Satıcı Mağazası Wordpress Teması

dsfsa

0 Yorum

Bizi Destekleyin!

Benzer paylaşımların devamı için, bu sayfayı paylaşarak bize destek olabilirsiz.
Ne Paylaşmak İstiyorsun?
Kişisel test
Kişiliğinizi ortaya çıkarmanızı sağlayacak testler
Trivia sınavı
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevaplarla ilgili sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanmak
Hikaye
Embed ve Visual ile Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Dinletileri
Geri sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderim için oy verin
Sıralı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için oylama veya reddetme
Caps
Özel capsler yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Embedleri
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görüntü
Fotoğraf veya GIF
GİF
GİF biçimi

Bizden haber bekleyin!

Kaçırmak istmeyeceğiniz paylaşımlarımızı, biz size özel olarak mail atalım! Abone olun.

Başarılı bir şekilde abone oldunuz!

Bir şeyler ters gitti, tekrar deneyin!

Bizden haber bekleyin!

Kaçırmak istmeyeceğiniz paylaşımlarımızı, biz size özel olarak mail atalım! Abone olun.

Başarılı bir şekilde abone oldunuz!

Bir şeyler ters gitti, tekrar deneyin!

Powered by Best Social Sharing Plugin for WordPress Easy Social Share Buttons

Bunu bir arkadaşınla paylaş

Merhaba, bak ne buldum REHUB V7.0.6 - Çok Satıcı Mağazası Wordpress Teması! Link: https://www.warezlab.net/rehub-v7-0-6-cok-satici-magazasi-wordpress-temasi/