544
752 shares, 544 points
ultimate addons for visual composer v3.16.20 - 250 300x250 - Ultimate Addons for Visual Composer v3.16.20

Visual Composer v3.16.20 eklentisi için Ultimate Addons, Visual Composer’da WPBakery tarafından verilen yerleşiklerin üstüne birçok premium öğe ekler. Paketteki her bir eleman, detaylara azami dikkat göstererek ve size nihai bir deneyim sunmak için basit bir amaç ile hazırlanmıştır. Tüm öğelerin esnek olmasını sağlamak için çok zaman harcıyor ve özen gösteriyoruz. Böylece, çekirdekte basitliği korurken, sınırsız olasılıklar açacaklar.

Visual Composer’ı genişletin ve ona daha fazla güç katın!
Bu eklenti, Görsel Bestecinizde WPBakery tarafından verilen yerleşiklerin üstüne birçok premium öğe ekler. Paketteki her bir eleman, detaylara azami dikkat göstererek ve size nihai bir deneyim sunmak için basit bir amaç ile hazırlanmıştır. Tüm öğelerin esnek olmasını sağlamak için çok zaman harcıyor ve özen gösteriyoruz. Böylece, çekirdekte basitliği korurken, sınırsız olasılıklar açacaklar.

ultimate addons for visual composer v3.16.20 - CodeCanyon Ultimate Addons for WPBakery Page Builder formerly Visual Composer v3 - Ultimate Addons for Visual Composer v3.16.20

Eklenti Öğeleri

Simgeler

Bu öğeyi, sayfanızdaki basit bir simgeyi (yazı tipi ve resim, her iki tür) entegre etmek ve istediğiniz gibi kullanmak için kullanabilirsiniz. Ya da Visual Composer gridlerini kullanabilir ve müşterilerinizin, ortaklarınızın, sponsorlarınızın vb. Bir logo listesini görüntüleyebilirsiniz.

Bilgi kutusu

Şu anda en popüler trend olan Info Boxes, sunduğunuz önemli şeyleri vurgulamanıza yardımcı olmak için web sitenizi gerçekten öne çıkarıyor.

Bilgi Listesi

Geleneksel HTML listeleri sıkıcı, değil mi? Bu unsurlar sadece listeleri yeniden hayal eder. Bir süreç gösterebilir veya en popüler / alakalı ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve özelliklerinizi vurgulamak için harika bir tasarıma sahip olabilirsiniz.

Flip Box

Bu eleman, “Bilgi Kutusu” ve “Harekete Geçirici Mesaj” bloklarının gücünü birleştirir. Önde, normal bir Bilgi Kutusu gibi görünecekti, ancak ziyaretçi bloğun üzerinde gezinirken, serin bir CSS3 etkisi ile çevriliyor ve bir Çağrı almak için onu kışkırtan bir Harekete Geçirici Mesaj bölümü gösteriliyor.

sayaç

Dönüm noktalarınızı, başarılarınızı ve diğer sayısal istatistikleri animasyonlu sayılarla göstermek ister misiniz? Bu eleman yardımcı olacaktır!

Etkileşimli Banner

Çoğu zaman, görüntü afişleri, mesajınızı tam olarak iletmek için çok kullanışlı ve açık bir yol olduğu için kullanışlı hale gelir. Bu eleman bu görüntü bloklarını daha güzel ve interaktif bir şekilde gösterecektir.

Modal Popup Kutusu

Bu, herhangi bir web sitesine girebilecek çok kullanışlı unsurlardan biridir. Modal açılan kutuları oluşturun ve kolay WYSIWYG editörü ile açılır kutunun içinde istediğiniz her şeyi gömün

Zaman çizelgesi

Facebook stilinde bir zaman çizelgesi görüntüleyin ya da sadece özelliklerinizi sergileyin, işleyin ya da çok az yaratıcı bir şekilde vurgulayın. Özel JavaScript ve CSS kodlarıyla mümkün olduğunca mükemmel hale getirmek için özel çaba harcadık.

Genişletilmiş Google Haritalar

Visual Composer, varsayılan olarak Google Maps öğesiyle birlikte gelir. Ancak, Genişletilmiş Googles Haritalar öğemiz en son API’leri kullanır ve daha fazlasını yapmanıza olanak tanır. İşaretleyici görüntüleri yükleyin, harita bilgisi kutusuna özel HTML yazın ve haritadaki her şeyi kontrol edin.

Satır Arkaları

Yaratıcı arka planlar, web sitenizin sesini gerçekten ayarlar. Bu nedenle, bunları hızlı bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacak kolay araçlar sunuyoruz.

 

Özellikler

Sabit Görüntü Arkaplan

  • Diğer içerik kaydırıldığında resmi sabit tutar.

Dikey ve Yatay Paralaks

  • Arka plan, içeriğinizdeki kaydırmadan farklı hız ve yönde hareket eder.

Hover Paralaks

  • Arka plan imleç hareketi ile yaratıcı hareket eder.

Video Arkaplan –

  • Arka planda bir video oynatır. YouTube videolarının yanı sıra barındırılanları destekler.

Çok Katmanlı Hover Paralaks

  • Gerçek bir 3D paralaks tasarlayın. Devam edin – kullanıcılarınızı etkileyin

Uzun bekleme nihayet sona erdi… Tanıtımı, WordPress Simge Yazı Tipi Yöneticisi!
Bu proje başlangıçta, insanların Simge Yazı Tiplerini WordPress sitelerinde kullanmasına yardımcı olacak bir işlevsellik geliştirme hedefi ile başlamıştır. Ama sonra fark ettik ki – sadece Icon Fonts işlevselliğini sağlayarak bunu yapmak için yeterli değildi. Icon Fonts’u normal WordPress kullanıcıları için daha da sezgisel hale getirmeye ihtiyaç duyuldu ve Simge Yazı Tiplerinin kullanımını daha da kolaylaştıracak birkaç Visual Composer öğesi geliştirmeye karar verdik. Yani – “Ultimate Visual Composer Eklentileri” teknik olarak iki şeyin bir uzantısıdır; Öncelikle Icon Font Manager ve ikincisi, açık olanı – Görsel Besteci

Simge Yazı Tipi Yöneticisinin Özellikleri
Kendi Simge Yazı Tiplerini Özelleştirin
Font Awesome, Entypo, vb. Gibi popüler kütüphanelerin herhangi biriyle gelen yüzlerce önceden oluşturulmuş gereksiz simgeleri kullanmadığınızı anlıyoruz; ama işinizle ilgili olanlardan sadece birkaçını önemsiyorsunuz.
İşte bu yüzden, Simge Yazı Tipi Yöneticimizi, favori ikonlarınızı 2500’den fazla ikon arasından seçim yaparak kendi özel yazı tipinizi oluşturabileceğiniz ünlü IcoMoon’un API’leri ile çok uyumlu hale getirdik! Bu 2500+ simgeleri hala yetersiz kalırsa, IcoMoon, SVG tasarımlarınızı Icon Fontlarına dönüştürmenize yardımcı olacak muhteşem özellikleri ile sizi hala koruyacaktır.

Gerçek Zamanlı Simge Arama
Pekala, çoğumuz büyük rakamlar ve daha fazla simge seçeneği istiyoruz, değil mi? Bu seçim gerçekten çok hoş olsa da, ihtiyaç duyduğumuzda aradığımız simgeyi kolayca bulamadığımız için kesinlikle bir acı ile geliyor. İşte bu yüzden, kütüphanenizdeki tüm Icon Fontlarını çok akıllıca sıralamanıza yardımcı olabilecek gerçek zamanlı bir arama özelliğini entegre ettik.

Yolda daha fazla özellik!
Daha önce de belirttiğimiz gibi – Icon Fonts Manager, bireysel, uzun vadeli bir projemiz; ve WordPress’in Menüsü, TinyMCE editörü, vb. ile entegrasyon gibi zaman içinde daha fazla özellik eklemeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu özellikler geliştirileceği zaman – bunlar da bu eklentide sağlanacak.

Kodlama 100%
Uyumluluk 97%
Verimlikik 95%
S.E.O 90%
Tasarım 87%
Arayüz 100%
Kullanım Kolaylığı 100%
Dil Desteği 90%
Warezlab Puanı 95%

Bu İçeriğe Erişiminiz Yok!

Bu içeriğe erişebilmeniz için minimum gold üye olmanız lazım!

ÜYELİK PLANLARI

ultimate addons for visual composer v3.16.20 - 970 1 - Ultimate Addons for Visual Composer v3.16.20

Bizden haber bekleyin!

Kaçırmak istmeyeceğiniz paylaşımlarımızı, biz size özel olarak mail atalım! Abone olun.

Başarılı bir şekilde abone oldunuz!

Bir şeyler ters gitti, tekrar deneyin!

Powered by Best Social Sharing Plugin for WordPress Easy Social Shre Buttons


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

544
752 shares, 544 points

Senin Tepkin nedir?

Şaşkın Şaşkın
83
Şaşkın
Başarısız Başarısız
58
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
50
Eğlenceli
İnek İnek
41
İnek
Sinirli Sinirli
33
Sinirli
Komik Komik
25
Komik
Beğendim Beğendim
16
Beğendim
Yuh Yuh
83
Yuh
Havalı Havalı
58
Havalı
CrypoCry

Efsane! ultimate addons for visual composer v3.16.20 - rbnew6 - Ultimate Addons for Visual Composer v3.16.20

dsfsa

0 Yorum

Bizi Destekleyin!

Benzer paylaşımların devamı için, bu sayfayı paylaşarak bize destek olabilirsiz.

Bizden haber bekleyin!

Kaçırmak istmeyeceğiniz paylaşımlarımızı, biz size özel olarak mail atalım! Abone olun.

Başarılı bir şekilde abone oldunuz!

Bir şeyler ters gitti, tekrar deneyin!

Bizden haber bekleyin!

Kaçırmak istmeyeceğiniz paylaşımlarımızı, biz size özel olarak mail atalım! Abone olun.

Başarılı bir şekilde abone oldunuz!

Bir şeyler ters gitti, tekrar deneyin!

Powered by Best Social Sharing Plugin for WordPress Easy Social Share Buttons

Bunu bir arkadaşınla paylaş

Merhaba, bak ne buldum Ultimate Addons for Visual Composer v3.16.20! Link: https://www.warezlab.net/ultimate-addons-for-visual-composer-v3-16-20/